Skip to main content

PROMO TEAM

PONAD 100 NAJLEPIEJ WYSZKOLONYCH I ZMOTYWOWANYCH PROMO KOBIET I MĘŻCZYZN
Przejrzyj ich zdjęcia i filmy profilowe!

Rozumiemy, jak ważne jest doskonałe przeprowadzenie wydarzenia, aby maksymalnie zwiększyć ekspozycję marki i potencjalną sprzedaż oraz stworzyć niezapomnianą atmosferę. Nasze starannie wyselekcjonowane zespoły, z własnym dedykowanym liderem zespołu, wykorzystują swoje bogate doświadczenie i bezpośrednią praktykę w logistycznym zarządzaniu wydarzeniem, generowaniu leadów biznesowych, efektywnie nawiązywaniu kontaktów w celu promowania Twojej marki i tworzenia długotrwałego doświadczenia dla Twoich klientów i współpracowników. Obsługujemy wydarzenia każdego rozmiaru i stworzymy spersonalizowany, wysoko wykwalifikowany zespół, aby zapewnić skuteczne, wysokiej jakości wsparcie.

Isabel

Ciana

Mable

Anja

Thomas

Shona

Ieva

Aileen

Dee

Karen

Sophie

Leo

Yin

Sarah

Kumi

Gabriele

Xiaolan

Mia

Thuany

Emma

Lily

Migle

Marianna

Vicky

Ruta

Alina

Michaela

Florian

Greg

Katie

Orlagh_R

Patricia

Sophie

Chris

Laura

Thiago

Julia

Helena C

Jessica

Ali

Tamara

Saroj

Ingrida

Pawel

Clodagh

Jess

Liene

Caroline M

Niamh

Lauren

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE

Wejdź do świata Modelek Agencji PromoModels i zanurz się w naszych najnowszych realizacjach.

Tutaj znajdziesz starannie wyselekcjonowaną kolekcję naszych ostatnich sukcesów i projektów, prezentujących talent, kreatywność i profesjonalizm, które definiują naszą agencję. Od fascynujących kampanii promocyjnych po dynamiczne rozwiązania zespołowe podczas wydarzeń, każdy przykład daje wgląd w różnorodny zakres usług i ekspertyzy, które oferujemy.
Dołącz do nas w podróży przez nasze najnowsze projekty i zobacz, jak PromoModels.ie pomoże wynieść twoje kolejne wydarzenie lub kampanię na inny poziom sukcesu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do skontaktowania się z nami jeszcze dziś i przekonaj się, jak nasza wiedza, kreatywność i profesjonalizm mogą uczynić Twoje wydarzenie niezapomnianym sukcesem!

Wyślij nam wiadomość